הפיכה תשעחפתחנו את אירועי חודש אדר בביה"ס בתפילת ראש חודש חגיגית בהובלת בנות החטיבה, ולאחריה צפינו בהכתרת רבנים פורים של השמינית בסגנון 'רק רוצים לרקוד' עולמי.IMG_1364

לאחר הקראת תקנון פורים, נכנסנו לבית הספר וראינו את ההפיכה שיצרו השמינית בנושא סיפורי התנ"ך. כל הכבוד לבנות שכבת י"ב. סיימנו את הבוקר בהרקדה שארגנו תלמידות השמינית ובביקור של תלמידי הרטמן ומופע שהכינו לכבודנו. בנות ז-ח המשיכו את החגיגות בחטיבה שם הקריאה המועצה את התקנון שלה ולאחריה יצאנו להרקדה שמחה בחצר.

 

במהלך החודש ארגנו מועצות התלמידות בחטיבה ובתיכון אירועים נחמדים ומשמחים לכבוד חודש אדר:

 

בחטיבה ביום רביעי התחלפו המחנכות ביניהן והעבירו שיעורים בכיתות לא שלהן בענייני פורים.

 

ביום רביעי בשעתיים ראשונות הפכו חלק מהתלמידות למורות ולנשות צוות בחטיבה והעבירו שיעורים במקומן בכיתות.

 

 

בתיכון התחפשו ביום שני התלמידות למורות והמורות לתלמידות וביום שלישי כולן זכו ליום בפיג'מה.

 

zootopiamovieביום ראשון בנות החטיבה צפו בסרט "זוטרופוליס" (כמובן שהיה גם פופקורן…)

 

ביום חמישי ארגנו הבנות בחטיבה הפיכה בבית הספר, בנושא נופים בארץ ישראל, הכיתות הפכו ליום אחד לירושלים, תל אביב, חיפה, הר החרמון, ואילת. הבנות קשטו במקוריות וביצירתיות. לבסוף סיימו בארוחת בוקר חטיבתית ומושקעת.

 

תודה למועצות התלמידות בחטיבה ובתיכון על האירגון של הפעילויות המהנות במהלך החודש!

 

ההכנה לפורים נכחה גם בשיעורי תנ"ך השבוע. הבנות למדו על מקרים של תחפושות בתנ"ך, הכינו ולמדו את המקורות והציגו את הדמויות המחופשות בכיתה. תודה למיכל דיין פורס על הרעיון המקורי.

 

התנדבות י שערי צדק - פורים תשעחגם במהלך ימי הכיף של חודש אדר נמשכה רוח ההתנדבות של התלמידות, ותמר השכבת י' יזמה וארגנה פעילות התנדבות בבית החולים "שערי צדק" לקראת פורים. הבנות ביקרו במחלקות שונות חילקו הפתעות והפיצו את שמחת החג! כל הכבוד!

 

יום שמחת פורים

 

ביום שלישי בבוקר, לפני היציאה לחופשת פורים, התחילה הפעילות של החטיבה והתיכון במבנה התיכון.

שכבות ט-יא קיימו תפילה משותפת ולאחריה פעילות ומשחק בהובלת מועצת התלמידות. לאחר הפעילות כל כיתה התארגנה לארוחת בוקר ומשלוחי מנות. בהמשך היום יצאו כולן להתנדבויות שכבתיות ברחבי השכונה.

 

בנות החטיבה פתחו בתיכון בנתינת משלוחי מנות בכיתות וכן בתצוגת תחפושות חגיגית בה ראינו למה כל בת בחטיבה התחפשה. אחרי כן נסעו לבית ספר תדהר (בית ספר לחינוך מיוחד) שם ארגנו הבנות שוק פורים לתלמידי בית הספר, חלק מהבנות הפעילו את התחנות וחלק ליוו תלמידים. הבנות היו מקסימות והתלמידים נהנו מהשוק.

 

פסטיפלך תשעח

עם החזרה מההתנדבות נסעו בנות ט-יא לרמת רחל לצפות בפסטיפלך! שכבת י"ב הפיקה פסטי מצחיק ומושקע. במהלך הפסטי כל שכבה (וגם המחנכות!) הציגו סרטונים שמשקפים את הווי השכבה ובית הספר באופן יצירתי ומשעשע. כל הכבוד לשכבת י"ב – השחקניות, הרקדניות והצוות מאחורי הקלעים על אירוע פורימי ומשמח. תודה לעירית טל על העזרה וליווי הבנות עד לפסטי. תודה גדולה למחנכות אביה ושלומית על התמיכה בשכבה בחודש אדר.