‍‍06.04.2018 // כ״א סיון תשע״ח

 

 

ביום שלישי התקיים המפגש האחרון במפגשי הליווי של פרויקט מעורבות חברתית. הבנות שוחחו על סיכום תהליך במקומות ההתנדבות, חשבו יחד על הדרך שעשו במהלך השנה ומה הן לוקחות איתן להמשך. תודה למורות שליוו את הקבוצות לאורך השנה-  דפנה, שירלי, תמר, אורלי זמרן, נעמה, רונה, מורן ויונית ולליאת פרבר על ריכוז הפרויקט.

 

חידון הלכה ט-י תשעחתלמידות ט-י השתתפו בחידון הלכה פעיל על כל הלכות ברכות, באווירה נעימה וחיובית. הבנות עברו בין תחנות כשבכל תחנה היו צריכות לענות על שאלות בהתאם להלכות שלמדו לאורך השנה.  תודה למורות על הבחינה והדיון ההלכתי : אופירה, שולי, הודיה, עירית, אורלי, נעה, דבורה, יעל שמעוני, שרה ק, מיכל ד., ורעות חזן.

 

ביום שלישי יצאה כיתה ח'2 לסיור של"ח בתל אביב. התחלנו ביפו והלכנו לאורך הים עד שכונת נווה צדק. המשכנוח2 בסיור ביפו ותל אביב לשדרות רוטשילד ולהיכל העצמאות שהיה מאד מרגש לבקר בו. תודה רבה ליורם על הסיור.

 

ביום רביעי יצאן כתות ז לסיור במוזיאון ישראל במסגרת שיעורי תולדות האמנות. בסיור עברו הבנות דרך יצירות שכבת ז במוזיאון ישראלשונות על הציר מריאליזם למופשט תוך עמידה על התהליך של השינוי. הסיור היה מאד מוצלח, הבנות השתמשו בידע ובכלים שרכשו ונהנו מהמפגש עם יצירות מקוריות ואמיתיות. תודה רבה למורות שליוו, מורן שטאל, אפרת גל ורחל צור.

 

באותו יום יצאו שכבת ח' ליום עיון בסינמטק במסגרת פסטיבל "מציאות יוצרת שינוי". הן שמעו הרצאה של סטודנט עם אספרגר על שילובו בחברה וצפו בסרט "פלא". לאחר הסרט היה פאנל בו השתתפו גם בנות החטיבה. תודה רבה מורות המלוות, אורלי גרופמן, שיראל כהן, שירה הלר, חפצי פישר, תהלה אקריש וציפי סגל.

 

יעל לוי מכיתה יב זכתה בתעודת הוקרה לתלמידים מצטיינים בתחום המעורבות החברתית מטעם עיריית ירושלים. יעל זכתה בתעודה על יעל לוי תעודה על מעורבות חברתיתהפרויקט אותו יזמה והובילה, הקמת חוגי סיירות לבעלי צרכים מיוחדים. אנחנו מאוד גאים בה!

 

בשבוע הבא…

ביום ראשון  שכבת י' יסיירו בדרום תל אביב.

ביום שני בשכבת ז' יתקיים יום אוניברסיטה

בנות שכבת ח' יוצאות באותו יום לסיור בגן החיות

ביום רביעי תתקיים תערוכת עבודות הגמר של מגמת אמנות שכבת יב בשעה 18:00. הן כבר עובדות בשיא המרץ, מוזמנים להגיע לתערוכה, להתרשם מהיצירות

בחטיבה יתקיים טורניר ספורט לשכבת ז'

ביום חמישי יתקיים יום שיא בהיסטוריה לשכבת ח'

 

שבת שלום!