‍‍06.27.2016 // כ״א סיון תשע״ו

יום בישול התקיים ביום שלישי לכתות ט' וי'. התלמידות בחרו מספר מצרכים כשכל כתה נדרשה להשתמש במצרכים הבאים כדי להכין ארוחה הכוללת: מנה ראשונה, שניה ואחרונה. בין המצרכים היו: צ'ילי חריף, קינמון, ביסלי, ועוד. הבנות היו צריכות לבנות נושא כולל שיתבטא במאכלים, בתפאורה ובמוסיקה. היה מרשים לראות את ה"סביח" שהכינו בכיתת ה"שוק" ואת הואפל הבלגי ב"ואפל פאקטורי", את עוגיות הקינמון הצרפתיות ואת הפיצה ב"פיצריה". השופטות נהנו מהטעימות ומהעיצוב. שכבת ט' היא זו שניצחה ותודה רבה למועצה ולכל המעצבות/ מבשלות / שופטות.

 

בנות שכבת ט' יצאו להתנדבות ביום רביעי בבית החולים הר הצופים במחלקת שיקום וילדים. תלמידות ט הכינו שירונים וכדורי שוקולד, וכן שי אישי לכל חולה. בבי"ח פגשו את דוד כהן, מתנדב בן 85 שגם ארגן את הביקור. מפעלו האישי שלקח על עצמו הוא לשמח חולים! הסבא המרשים הזה הוא סבא של הדר מכיתה יא! תודה ליעל תנעמי שליוותה את הבנות, ולדבינה שהכינה עם הבנות את הביקור הלבבי.

 

מהנעשה בחטיבה

 

השבוע היה שבוע ללא אירועים מיוחדים רבים, זה היה שבוע של חזרה לשיגרה לאחר הטיול השנתי.

ביום שני השתתפו בנות שכבת ח' בסדנאות מטעם מרכז תה"ל (המרכז הדתי לסיוע לנפגעות תקיפה מינית) כהמשך לסדנאות שכבר עברו בכיתה ז'. הבנות סיפרו כי המפגש היה חשוב ומשמעותי ונתן להן נקודות למחשבה ותובנות לחיים.

 

ביום שלישי נעדר המאבטח, ולכן עברנו ללמוד בתיכון. החוויה הייתה נחמדה מאד והשתדלנו לא להתפעל מדי מהמרחבים הרבים והכיתות המרווחות כדי שנוכל לחזור לכיתותינו החמודות בחטיבה למחרת…