‍‍12.22.2017 // ד׳ טבת תשע״ח

כל בנות התיכון יצאו היום לשבת סמינריון בית ספרית בסימן אחריות על החיים הדתיים. תודה רבה למחנכות ולמשפחות המלוות, מקוות שיהיה סמינריון מהנה, מעניין ומלמד.

 

ביום חמישי (21.12) מגמת מדעי הרוח יצאה לסיור במחלקה לארכאולוגיה פרה הסטורית באוניברסיטה העברית בהר הצופים. התלמידות למדו תחום חדש עם פרופ׳ ליאור גרוסמן. זכו לגעת בכלים פרה הסטוריים ולראות הדמיה תלת מימדית המבוססת על מודלים מתמטיים המפותחים במחלקה. לאחר מכן התלמידות המשיכו בסיור במבנה האוניברסיטה יחד עם המורים גדי איתי וסופי פפר.

 

כמה דברים נוספים שקרו בשבוע שעבר:

 

ביום ראשון (10.12) היתה פעילות הכנה לחנוכה. הבנות התחלקו לחברותות מעורבות שכבתית ולמדו על התייוונות ומודרניזציה באמצעות דף מקורות. כל הכבוד על הלמידה הרצינית ותודה למורים שהשתלבו בשיח ותרמו לעניין בקבוצות.

 

ביום שלישי (12.12) במפגשים אירחנו את פרופסור עזריה ריין, אבא של סופי, שסיפר על עבודתו כקרדיולוג ילדים. פרופסור ריין הסביר על התפתחות קרדיולוגיית הילדים ונתן דגש על הצד הישראלי בתחום, הן מבחינה מחקרית והן מבחינה מוסרית. תודה רבה על שיחה מרתקת.

 

ברביעי בבוקר (14.12) כיתות ט-י חגגו את חנוכה במסיבות חנוכה כיתתיות, תודה למארגנות!

 

בנות המשלחת לפולין ממשיכות להשתלם לקראת המסע לפולין, ובמהלך השבוע האחרון הן ביקרו ביד ושם, במכון משואה, ועברו יום השתלמות בביה"ס.

 

בשבוע הבא:

 

ביום שני הקרוב (25.12) תתקיים אסיפת הורים. הלימודים בתיכון יסתיימו בשעה 13:10 כדי לאפשר התארגנות בבניין. בחטיבה הלימודים יסתיימו בשעה 13:30.

 

המחנכות יפגשו את ההורים בשעות 14:30-20:30

המורים המקצועיים יהיו נוכחים בשעות 15:30-20:30

לפניכם הקישור בו ריכזנו עבורכם את רשימת מורי הכיתה של בתכם. השארנו את שעות המפגשים בטבלאות כפי שקבעתם לאסיפה הקודמת. אנו מבקשים מכם ההורים, להיכנס שוב לטבלאות ולוודא שהשעה שאליה נרשמתם אכן מתאימה לכם גם לאסיפה זו ובמידת הצורך, לשנות אותה.

 

 

 

ביום חמישי הקרוב, (28.12) עשרה בטבת, יסתיימו הלימודים בשעה 13:30.

 

 

 

שבת שלום!