מועדון הקריאה הינו יוזמה המתקיימת בשנים האחרונות בהנהגת קרין ברקמן, מנהלת הספרייה, וסופי פפר, סגנית המנהלת. קיימים שני מועדונים, לתלמידות ולמורים. (המורים/ות יכולים להשתתף גם במועדון של התלמידות).

במסגרת המועדון נבחר ספר המתקשר לנושא השנתי (נבחרים ספרים שונים למועדונים השונים) והתלמידות המעוניינות להשתתף קוראות את הספר ולאחר מכן נקבע תאריך שבו כולן נפגשות. במהלך המפגש מתפתח דיון מעניין סביב הספר שבו כל תלמידה מוזמנת לשתף במחשבותיה וברגשותיה בעקבות הספר. בכל פעם מתפתחת שיחה מרתקת ומיוחדת שבה כל תלמידה מרגישה שהיא יכולה להשתתף בדיון בלי חשש ושדבריה יתקבלו בברכה. המועדון מיועד לתלמידות ט' – י"ב וכולן שוות ודיעותיהן שוות, כולל דברי המורות שמשתתפות בדיון. אין דברים נכונים או לא נכונים, אלא נוצרת אווירת שיתוף נעימה ופתוחה.

בכל מפגש שכזה התובנות של התלמידות מפתיעות בבגרותן ובעומקן. חשוב לציין כי מדובר בפעילות וולנטרית ותמיד מרגש לראות את מספר התלמידות הבוחרות להצטרף למועדון. בשנים האחרונות נבחרו מגוון ספרים שונים כגון "לקסיקון משפחתי" מאת נטליה גינזבורג, "האיש שלא פסק לישון" מאת אהרון אפלפד, "ג'יין אייר" מאת שרלוט ברונטהועוד רבים וטובים, ואנו מקווים כי מסורת זו תימשך עוד שנים רבות.