כמידי שנה התקיימה הפלכיאדה, יום הספורט השנתי לזכרה של חגית צדוק ז"ל, בוגרת פלך. היום נפתח בטקס לזכרה של חגית. לאחריו התחלקו כל תלמידות בית הספר לשתי קבוצות, הסגולות והירוקות. במהלך היום הן התחרו בטורנירים שונים ולבסוף הכינו הופעות. את היום סגרנו בהכרזה על הקבוצה המנצחת: הירוקות.

 

תחנות אפאצ'י

 

המורות לחינוך הגופני, עדינה ומורן, מספרות על חוויותיהן:
"מה היה? היה פשוט כיף!!! ביום חמישי התאספנו כולנו מחטיבה ועד תיכון באולם הספורט החדש, ופתחנו את היום בתפילה משותפת. כתות יב' המקסימות הכינו טקס לזכרה של חגית צדוק ז"ל, הוריה ואחותה הגיעו לטקס, והיה מכובד ומרגש. בסיומו של הטקס ביצעו בנות מהחטיבה והתיכון בניצוחה של אחינועם מיב' תרגיל קרקע מרשים שעבדו עליו במשך כמה שבועות.
נערך הסבר קצר על תוכנית היום והתחלנו במלחמת הצבעים – הקבוצה הסגולה נגד הקבוצה הירוקה. הקבוצות נלחמו בכוח, בזריזות, במהירות, עם הרבה מורל והכי חשוב כוח רצון ומוטיבציה.
הקבוצות צברו נקודות בטורנירים שונים: מחניים, בית שדה, כיבוש הדגל, כדור רשת, לעבור בחבלים ומשימות קבוצתיות.
ה"קפטניות" של היום מכתות יב' הכינו את מירוץ האפצ'י, הבנות רצו בין תחנות שונות וביצעו משימות מעניינות, מאתגרות ומהנות.
סוף סוף הגענו לשלב המנוחה, אך גם כאן הבנות ניצלו את המנוחה להכנת שירים וריקודים. בסיום ההפסקה נפגשו כולם למסיבת זומבה מקפיצה באולם. בסופו של היום הוצגו הריקודים והשירים ובעזרת המורים ששפטו הוכרזה הקבוצה הירוקה כמנצחת וזכתה בחולצות פלכיאדה.
היום היה מהנה ביותר, הייתה השתתפות רבה של הבנות והכי חשוב כולם יצאו שמחים ומאושרים.
תודה רבה לבנות יב' שעמלו עבדו והשקיעו מזמנן להצלחת האירוע תודה למורים שעזרו בהפעלת התחנות, לאוריה, משה ולכל צוות ההנהלה על התמיכה והעזרה בהפקת האירוע, תודה לכל הבנות שהשתתפו ונהנו."

תודה רבה למורות לחינוך גופני שאירגנו את היום המוצלח!