‍‍09.06.2016 // ג׳ אלול תשע״ו

בשמחה ובהתרגשות פתחנו השבוע את שנת הלימודים תשע"ז.
ביום רביעי הגיעו כל מורי בית הספר ליום היערכות לקראת השנה החדשה. צוות בית הספר פגש את סופי ורחל ובמהלך היום הוצגו ונלמדו חלק מהשיפורים במערך הפדגוגי של פלך המתאפשרים ונתמכים על ידי רפורמת "עוז לתמורה" שאליה נכנס בית הספר.
במהלך הקיץ מבנה בית הספר התחדש ושופצו חדר המורים וחללים נוספים. תודה לתמר גנאור שניהלה את הפרויקט ולכל השותפות למלאכת העיצוב והתכנון.
בעינינו, חווית הלימוד היא בראש ובראשונה חוויה פיזית שחוות התלמידות ברגע שהן נכנסות למבנה בית הספר, חוויה שנמשכת במסדרון, בשירותים וכמובן בכיתות עצמן. היות ובמבנה הושקעו משאבים רבים, אנרגיות של חשיבה ומשאבים כספיים, זוהי הזדמנות לחשוב מחדש על איך נשמור על הדברים החדשים שהתווספו. זהו אתגר לא קטן ואנו נשמח לשמוע מכם ההורים, הצעות הנוגעות לשמירת פני בית הספר.

ביום חמישי נפתחה רשמית שנת הלימודים!
הבנות נפגשו עם חברותיהן ושכבת י"ב, מחזור נ"א (!) קישטה את הכניסה ומוכנה לשנת הלימודים האחרונה שלה.
לאחר החיבוקים והחלפת החוויות מהחופש הגדול (וקרטיבים להמתקת תחילת השנה…) התכנסו כל בנות בית הספר, מכיתה ז-יב, באודיטוריום לשיחת הפתיחה של המנהלות, סופי ורחל ומשם למפגש כיתתי עם המחנכות.

זאת הזדמנות לשתף בשמחתנו על פרסום משרד החינוך לפיו זכינו גם השנה להיות אחד מבתי הספר הערכיים בארץ.
החישוב נעשה בהתאם לנוסחאות שמתייחסות להישגים הלימודיים והערכיים בשנת החישוב, וכן בשיפור משנה לשנה. מבחינתנו, משמעות ההכרה היא בראש ובראשונה לצוות המורים על העבודה המאומצת במהלך השנה ואנו מודים להם על כך מאוד.