בשבועות הראשונים של שנת הלימודים התקיימו פעילויות רבות ומגוונות על מנת לצייד את התלמידות בכלים רוחניים לקראת הימים הנוראים. פתחנו כל יום בתפילת שחרית משותפת, כולל סליחות, ולאחריה שיחה מאחת מהמורות בענייני דיומא על התעוררות והכנה לראש השנה יום הכיפורים.

לקראת ראש השנה זכינו לשמוע שיחות מפיהם של הרבנים אוהד טהרלב ממדרשת לינדנבאום ושלמה וילק, ראש ישיבת או"ת מחניים, שהגיעו לדבר עם תלמידות התיכון. הרב טהלרב התייחס לרעיון של "חצי תשובה" ומה ערכה. הרב וילק דיבר על המתח שבין תפילה אישית לתפילת קבע ועל המקום של האדם המתפלל מול הקב"ה. בהמשך לנושא התפילה, מורות שונות העבירו סדנאות מגוונות שהאירו את נושא התפילה מכיוונים שונים.

בחטיבה נערך יום עיון לקראת ראש השנה. בנות שכבת ז' למדו על תפילת מוסף ועל ברכות מלכויות, זכרונות ושופרות. בנות שכבת ז' העמיקו בפיוט "ונתנה תוקף" והתייחסו למשמעות יום הדין ולחזרה בתשובה.

לפני יום כיפור התקיים יום הכנה. תלמידות התיכון שמעו את גלעד לואיס שדיבר על הצורך בחזרה בתשובה בפו הלאומי וחיבור עמוק יותר למסורת ולשורשים היהודיים שלנו כעם. לאחר השיחה נהנו הבנות משירים וניגונים המעירים את הלב בשמחה יחד עם המורה חבצלת לואיס-חן ואביה, דוד.
בחטיבה, התלמידות השתתפו בשיחה של חנה דרייפוס (גודינגר) על תפילת "כל נדרי" ולאחריה התקיים לימוד עם
מורי תושב"ע על התשובה מתוך מקורות חז"ל ולבסוף התקיימו סדנאות בנושא, שער – פתיחת שערים ונעילתם". בסוף היום נהנו גם תלמידות החטיבה מנגינתם של חבצלת לואיס יחד עם אביה.