‍‍09.18.2017 // כ״ז אלול תשע״ז

ערב שבת קודש, פרשת ניצבים וילך

אסיפת הורים כללית ראשונה התקיימה ביום ראשון. לפני האסיפה נפגשו הורי י' עם אפרת גל, הרכזת הפדגוגית ועם שירלי היועצת לשמוע על תהליך בחירת המגמות. הורי יא-יב שמעו משלומית, רכזת המסע לפולין ויערה, רכזת המסע בארץ על המסעות, ההבדלים ביניהם ושיקולים שיכולים לסייע לבנות לבחור לאיזה מסע להצטרף. סופי, המנהלת, קידמה בברכה את ההורים והציגה את האני מאמין של בית הספר. לאחר מכן נפגשו ההורים עם המחנכות ושמעו על התכנית החינוכית לשנה הקרובה. תודה רבה לכל ההורים שהגיעו ולמחנכות על העבודה החשובה.

שתהיה לכולנו שנה טובה ומוצלחת!

 

תכנית דב"ש החלה ביום רביעי במפגש ראשון של תכנית הבית מדרש בבית הספר עם חנה גודינגר (דרייפוס). כולכן מוזמנות להגיע, ימי רביעי ב-17:00 בספריה! להתראות!

 

קבלת שבת תיכון תשעחביום חמישי שכבת י"ב יזמה קבלת שבת לכל בית הספר בהפסקת הצהריים. הבנות הזמינו את בנות השכבות ואת אנשי הצוות לשירה משותפת עם כלי נגינה ואווירה טובה. יישר כוח לבנות על היוזמה הברוכה. השארתן לנו טעם של עוד…

 

ביום חמישי התקיים ערב רישום לבנות מגמת אמנות ביא-יב. התחלנו בארוחת ערב חגיגית וסשן רישום מהיר וקינחנו בסרטי אנימציה ברישום שחור לבן. תודה למיכל עיר שי ותמר על המשך קיום המסורת של ערבי הרישום למגמה.ערב רישום תשעח

 

ביום חמישי יצאה שכבת ט' לטיול שלח ראשון לשנת תשע"ח. טיילנו בשביל הבעל בסטף, במעיין ובניקבה בעין ביכורה. זחלנו בניקבות הרטובות, שתינו לימונדה מיוחדת מ'אוג הבורסקאים' ושיחקנו משחקי גיבוש. את הטיול סיימנו בעליה מאתגרת, בתפילת מנחה ובתצפית מיוחדת על ירושלים. תודה למחנכות איילת ושלומית על הליווי ולמאיר ויורם מורי השל'ח על ההדרכה.

 

בשבוע הבא…

 

ביום שני בשעה 19:00, ערב להורי י"ב בנושא שנת המשך

ביום שלישי, יום הכנה לראש השנה

 

 

מהנעשה בחטיבה…

ביום שלישי יצאנו לטיול פתיחת שנה לסטף. למדנו על חקלאות בעל וחקלאות שלחין, על רכס איתן ועל יער הקדושים, למדנו על טוב הארץ וייחודה. בנות כיתה ז' אף למדו להכיר זו את זו מחוץ לכתלי הכיתה. היה כיף ונעים ואפילו מזג האוויר בסופו של דבר לא היה כ"כ נורא. תודה רבה ליורם על ארגון הטיול ולמחנכות ורחל שליוו אותו.

 

ביום ד' נפגשנו עם הורי התלמידות בחטיבה בערב ההורים להיכרות עם המחנכות החדשות ולהיכרות מחודשת עם הוותיקות. בסוף המפגש השאיר כל הורה כרטיס ברכה לבתו שעליו הודפס שיר שאותו בחרה המחנכת להקדיש לתלמידותיה. הכרטיס הנו פרי עיצובן של תמר גנאור ואודליה קניזו, תודה להן!

 

בשבוע הבא נתחיל לומר סליחות בכל בוקר בתפילה משותפת ונתכונן לקראת ראש השנה.

 

שבת שלום!