‍‍05.07.2018 // כ״ב אייר תשע״ח

ערב שבת קודש, פרשת בהר

 

ביום חמישי (10.5) כולם מוזמנים לערב סיום אירועי ההתרמה שיתקיים במבנה התיכון ברח' יהודה 31. הערב יכלול לימוד שיר בשפת סימנים עם אודליה בשעה 19:00, ערב שירה משפחתי ושיעורים של צוות בפלך.הזמנה ערב שירה פלך כה באייר 10-5-2018

נשמח מאוד שתבואו ותתרגשו ביחד איתנו פרטי האירוע בפייסבוק

 

השבוע יצאו בנות חטיבה הביניים לטיול שנתי באזור העמקים. ביום הראשון טיילנו בהר הגלבוע, בתל יזרעאל ובנחל הקיבוצים, למדנו על הייחודיות של העמק וההיסטוריה של המקום מימי המקרא ועד ימינו, בערב נהנו הבנות מפעילות כיתתית שהכינוטיול חטיבה גלבוע 2 ועדות הכיתה השונות. ביום שני ירדנו את מצוק הארבל, הספקנו לבקר גם בביתם של יהושע ואולגה חנקין ולשמוע על פעולתם למען גאולת אדמות העמק ואדמות בכלל, בערב יצאנו לסיור ב'לילות שאן' בבית שאן העתיקה. ביום שלישי טיילנו בנחל יגור שבכרמל, קבוצה קטנה סיירה במקביל במוזיאון המעפילים בעתלית ובעוד מקומות באזור. הטיול היה ברוך ה' מוצלח וטוב, הנופים היו מרהיבים והבנות היו נפלאות. תודה רבה ליורם אלמכיאס על תכנון וארגון הטיול כולו, וכן תודה רבה ליורם ולמאיר כהנא על הליווי וההדרכה במהלך הטיול. תודה למדריכים הנוספים ממרכז סיור ולימוד גלבוע מעינות ע"ש צביקה קפלן. ובנוסף תודה רבה למורות המלוות שיצאו, תמי, אודליה, חפצי, ציפי, תהלה, רחל,רוני ועדי.

 

עתודה ט אינטלקבוצת העתודה המדעית טכנולוגית בשכבת ט' ביקרו השבוע במשרדי אינטל יחד עם המורה שלהן, אופירה עמרן. הבנות השתתפו בסדנת פיתוח אפליקציות עם עובדות אינטל (אחת בוגרת פלך בקרית עקרון!), והתנסו בשליחה ושימוש באפליקציות. הנשים שליוו את הקבוצה סיפרו על הסיבות שהביאו אותן ללמוד מדעי המחשב ועל כמה הן מרגישות זכות ביכולת שלהן לקחת חלק בבניית העתיד. הבנות גם סיירו בבניין החברה ונהנו מכיבוד במקום. הסיור היה חלק ממיזם מהממ"ט  לפתוח לבנות צוהר לתחומי המדע והטכנולוגיה.

 

בשבוע הבא –

ביום ראשון (6.5) בשעה 20:00 בערב תתקיים שיחה בנושא מוגנות ברשת להורי בתי הספר בשכונה עם גלעד האן, חוקר עבירות ופשעי מחשב. כניסה חופשית, מוזמנים להצטרף. פרטים נוספים בקובץ: גלעד האן – הרצאה בנושא מוגנות ברשת להורים ולצוותים חינוכיים

 

ביום שלישי (8.5) שכבת ט-י סיכום הנושא השנתי, 70 שנה לישראל, בפעילות שיא בגן החיות התנ"כי.

ביום זה יצאו תלמידות מגמת ארץ ישראל מכיתות יא-יב לסיור.

 

ביום רביעי (9.5) יום שיא בתנ"ך והכנה לשבועות לכיתות ט-י. התלמידות, יחד עם צוות תנך, יסעו לנבי סמואל ויעשו שם פעילות בתחנות הקשורות לשמואל הנביא.

 

בשעה 16:00 נפתח את אירועי ההתרמה לספריה החדשה. גיוס הכספים ייעשה במשך 30 שעות, עד השעה 22:00 ביום חמישי. מוזמנים להיות חלק מהאירוע הגדול ולעזור בגיוס.

 

 

ביום ראשון (13.5), יום ירושלים, יתקיים סיור לשכבות ז-י

 

שבת שלום!