‍‍10.05.2018 // כ״ו תשרי תשע״ט

ערב שבת קודש, פרשת בראשית

 

*את דבר התורה השבוע כתב יאיר פארן (גולדשמידט), שהצטרף השנה לצוות הגמרא בפלך. יאיר נשוי למוריה פארן. גדל בקטמון והיום גר בגוש עציון בוגר בית הספר "הימלפרב". ולמד בישיבת עתניאל. כיום לומד במסלול ללימודי רבנות בישיבת מחניים וסטודנט להוראה במכללת הרצוג.

 

IMG_1633*באיסרו חג סוכות התקיים מפגש ראשון בסדרת מפגשים של מנהלות ומנהלי בתי הספר של פלך שהתקיים בבית ספרנו בהנחיית סופי ורחל. הגיעו נציגות ונציגים מזכרון יעקב, קרית עקרון, תל אביב ופלך בנים  מירושלים ועמם גם שירה ברויאר ונסיה גולדמן האחראיות על הקשר בין בתי הספר. יום זה הוקדש לחשיבה משותפת על הנושא שבית ספרנו ושאר ה"פלכים" חורתים על דגלם, נושא הלמידה. למדנו ביחד טקסטים ממקורות שונים והמשכנו לנסות לפצח את הקודים השונים והטובים להגיע ללמידה משמעותית ומקדמת ומה ניתן לעשות עוד כדי לקדם ערך מהותי זה בבתי הספר שלנו. השיתוף וההיוועצות יחדיו היו חשובים לכולנו.

 

 

*ביום רביעי, חזרנו בתיכון ובחטיבה,  לשבוע קצרצר של לימודים ושגרה.

 

*ערב גיבוש לצוות המנהלה התקיים ביום רביעי בערב. תודה רבה למארגנים ולכולם על האווירה הטובה ולפייגי וציון על האירוח הנעים והטעים.

 

*ביום חמישי התקיימה אסיפת ההורים לשכבה י"ב בנושא דרך המשך ומפגש עם עירית טל, רכזת הנושא בבית הספר. אנו מקוות כי האסיפה הצליחה להבהיר להורים שהגיעו את הנושאים החינוכיים המעסיקים את הבנות והצוות בתוך התהליך. להורים ניתנו מספר כלי עזר להמשך הדרך. תודה על ההיענות, וכבר מראש על שיתוף הפעולה. בהצלחה לכולנו.

—-

בעוד כשבוע וחצי יגיעו לפלך שניים מהמועמדים לראשות עיריית ירושלים.

ביום שני, ו חשון, 15.10 בשעה 12:00 יגיע השר זאב אלקין מסיעת "ירושלים תצליח"

ביום שלישי, ז חשון 16.10 בשעה 8:45 יגיע חבר מועצת העיר עופר ברקוביץ מסיעת "התעוררות"

הורים המעוניינים להצטרף מוזמנים!

לכל אוהבות התיאטרון בפלך 🙂

ביום חמישי, ה' בטבת, 13/12 אנחנו מעלות מחזמר בית ספרי

כולן מוזמנות לקחת בו חלק משכבה ט ועד יב

מי שאוהבת לשחק, לשיר, לרקוד

ליצור תפאורה תלבושות

לכתוב ולנגן – מוזמנת בחום

 

החזרות ייערכו אחרי הצהרים ובערב.

הקבוצה כבר מתחילה להתגבש ומחזה ייקבע בקרוב

הזדמנות אחרונה להצטרף! לפרטים לפנות לעירית טל

—-

שבת שלום ומבורכת!